Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie 2009 - Cały film Online - CDA Lektor PL

rating7.8
585
Ocen
calendar2009
time1h 26m
Historia Bena Carsona (Cuba Gooding Jr.), najsłynniejszego neurochirurga świata. Opowieść o życiu pełnym wzlotów i upadków, o niesamowitym poświęceniu i talencie. Matka Bena wychowywała sama dwójkę dzieci, a w domu często brakowało pieniędzy. Carson pozbawiony wszelkich wzorców do naśladowania stał się najgorszym uczniem w szkole i nieukiem. Jednakże dzięki pomocy matki szybko odkrył w sobie duże zdolności i udowodnił, że można osiągnąć wielkie rzeczy jeśli się tylko tego naprawdę bardzo chce.

Aktorzy

Actor Aunjanue Ellis-Taylor

Aunjanue Ellis-Taylor

Actor Cuba Gooding Jr.

Cuba Gooding Jr.

Actor Kimberly Elise

Kimberly Elise

Actor Ele Bardha

Ele Bardha

Actor Maestro Harrell

Maestro Harrell

Actor Ithamar Enriquez

Ithamar Enriquez

Actor John Hoogenakker

John Hoogenakker

Actor Gus Hoffman

Gus Hoffman

Oficjalny zwiastun

10 Podobnych Filmów:

  1. Kotbull
  2. Śnieżne bractwo
  3. Przesilenie zimowe
  4. Saltburn
  5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
  6. Interstellar
  7. Gran Turismo
  8. Czas krwawego księżyca
  9. Titanic
  10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 585
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie jest dobry i daję mu 7.8 na 585 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

dx87

Film Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 26m.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie , to przyjrzyj się ocenie 7.8. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.8, Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

titek

Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.8.
avatar

Gajdek12

Ocena 7.8 potwierdza, że Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie, spojrzenie na ocenę 7.8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.8 sugeruje, że Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie to pozycja obowiązkowa dla fanów Johnson & Johnson Spotlight Presentations.
avatar

Teezo21

Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie è buono e gli do 7.8 su 585 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.