close icon
page-title
Hit Man
Hit Man

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Hit Man
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Aggregate Films

Hit Man CDA - Cały film Online - Lektor PL

star7
202Ocen
date2024
loader

Hit Man Recenzje

 • avatar

  SerialowaZuza

  |12 godziny temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  Gucio2

  |4 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  SilverScreenQueen

  |5 dni temu
  Bydle Jaki
 • avatar

  FlickFlair

  |6 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  AlphaAnimator

  |9 dni temu
  momentami spoko i w sumie mój ulubiony z tej serii
 • avatar

  dx87

  |9 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 56m.
 • avatar

  FilmFiesta

  |11 dni temu
  Fagata wykorzystała Stuu na siano jakby co przypominam
 • avatar

  Latrki2

  |13 dni temu
  Hit Man to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7. Gorąco polecam!

Hit Man Obsada

Hit Man Trailer

Spis treści

Czy warto obejrzeć Hit Mana?

Hit Man to najnowsza komedia sensacyjna, która z pewnością zaskakuje swoją intrygującą fabułą i znakomitą obsadą. Choć gatunkowo film może wydawać się nieco odległy od typowych hollywoodzkich produkcji, już po pierwszych minutach widz zostaje wciągnięty w wir zaskakujących wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Hit Man to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników kina, którzy cenią sobie oryginalne pomysły i wartką akcję.

Image Hit Man film online

Co wiemy o fabule tej produkcji?

Hit Man opowiada historię Gareya Johnsona, na co dzień skrytego i nieśmiałego profesora filozofii. Okazuje się jednak, że pod tą spokojną przykrywką kryje się drugie, zupełnie odmienne oblicze. Johnson dorabia jako "fałszywy zabójca" na usługach Departamentu Policji w Nowym Orleanie. Dzięki swojemu niezwykłemu talentowi do metamorfoz i przebieranek, mężczyzna wykrywa ludzi planujących mordować swoich wrogów.

Wszystko się jednak komplikuje, gdy podczas jednej z misji Johnson wciela się w seksownego killera i wpada w sidła uroczej Madison. Uwikłany w gorący romans, będzie musiał wybrać między posłuszeństwem wobec prawa, a mirażem namiętnością z piękną kobietą. Czy zdoła się oprzeć jej czarowi, czy też sam stanie się ofiarą w tej przebiegłej grze pozorów?

Gdzie obejrzeć cały film Hit Man 2024 za darmo?

Miłośnicy kina mają kilka opcji, aby obejrzeć Hit Man za darmo w 2024 roku. Jedną z nich jest platforma streamingowa Primevod, która oferuje legalny i wygodny dostęp do najnowszych premier kinowych. Choć biblioteka Primevod.film zawiera wiele hitów filmowych, Hit Man z pewnością będzie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2024 roku na tej platformie.

Alternatywą dla Primevod mogą być również popularne serwisy VOD takie jak Player, Netflix czy Amazon Prime Video, które często udostępniają najnowsze filmy z napisami lub lektorem. Warto śledzić oferty tych platform, ponieważ Hit Man z lektorem pl może pojawić się w nieodległej przyszłości w ich bibliotekach. Niezależnie od wybranej opcji, legalny streaming zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do Hit Mana z napisami po polsku bądź dubbingiem.

Jak serial porusza wątek przebieranki i kamuflażu?

Jeden z najbardziej intrygujących elementów produkcji Hit Man jest niewątpliwie motyw przebieranek i kamuflażu. Główny bohater Gary Johnson jest mistrzem przebrań i niezwykle skutecznym aktorem, obdarzonym niezwykłym talentem do niesamowitych metamorfoz. To właśnie dzięki tej umiejętności jest w stanie wyłapywać osoby planujące morderstwa i zapobiegać zbrodniom.

W filmie Hit Man możemy podziwiać Johnsona przechodzącego liczne transformacje, wcielającego się w zupełnie odmienne i nieprzewidywalne role - od bogatego biznesmena po barwnego przestępcę. Każda z tych przebieranek ma na celu zwodzenie ofiar i ukazanie ich prawdziwych intencji. Cały wątek przebrań i przebiegłego kamuflażu jest niezwykle interesujący i trzyma widza w nieustannym napięciu co do prawdziwej tożsamości poszczególnych postaci.

Image Hit Man 2024

Kto stoi za kamerą tego kasowego hitu?

Reżyserem Hit Mana jest utytułowany twórca Steven Richwood, który ma na koncie wiele głośnych sukcesów filmowych. Twórca znany ze swojego charakterystycznego stylu i zacięcia do tworzenia filmów z pazurem, tym razem postawił na zgrabne połączenie kina sensacyjnego z elementami komedii kryminalnej.

Za zdjęcia odpowiada natomiast utalentowana Amelia Davis, która już nieraz udowodniła swoje wyjątkowe oko do tworzenia interesujących kadrów, nawiązujących do estetyki kina noir. Całość oprawy wizualnej Hit Mana potęguje więc klimat tajemniczości i niedopowiedzeń.

Dlaczego Madison stanie się kluczową postacią w filmie?

W tej dynamicznej historii nie mogło zabraknąć również wątku miłosnego. Rolę pięknej Madison, która na dobre zawróci w głowie głównemu bohaterowi, odgrywa zjawiskowa Vanessa Redgrave. To właśnie jej postać będzie kluczowym elementem w rozwoju fabuły Hit Mana.

Madison zderzy się z Garyem Johnsonem w momencie, gdy ten wcieli się w przebiegłego zabójcę. Wbrew rozsądkowi, Madison ulegnie urokowi przystojnego mężczyzny i wplącze go w namiętny romans. Johnson będzie musiał stawić czoła dylematowi i wybrać między powołaniem a pokusą gorącego uczucia. Czy zrezygnuje z misji dla pięknej Madison? Ten wątek z pewnością doda filmowi niezwykłego napięcia.

Podobne filmy do Hit Man

Zbigniew Wójcicki

Zbigniew Wójcicki

Witajcie w światku filmowej magii! Jestem twórcą tego zacnego portalu, miejscem, gdzie marzenia stają się rzeczywistością poprzez ekran. Moje pasje splatają się tutaj w sieć recenzji, dyskusji i odkryć kinowych. Tutaj każdy film staje się opowieścią, a każdy serial – podróżą przez emocje i nieznane światy. Przekuwam moją fascynację w słowa, oddając wam klucze do magicznego świata kina. W moich tekstach kryje się nie tylko refleksja, ale i przygoda. Witajcie w kinowym królestwie, gdzie światła reflektorów rozświetlają najskrytsze zakamarki wyobraźni!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 202

Udostępnij