close icon
page-title
Za duży na bajki 2
Za duży na bajki 2

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Za duży na bajki 2
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Pokromski Studio

Za duży na bajki 2 CDA - Cały film Online - Lektor PL

star6.3
12Ocen
date2024
loader

Za duży na bajki 2 Recenzje

 • avatar

  SerialowaZuza

  |11 godziny temu
  Daje radę na maxa
 • avatar

  FlickFlair

  |4 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  FilmFiesta

  |5 dni temu
  Fagata wykorzystała Stuu na siano jakby co przypominam
 • avatar

  Gucio2

  |6 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  SilverScreenQueen

  |10 dni temu
  Bydle Jaki
 • avatar

  Latrki2

  |10 dni temu
  Za duży na bajki 2 to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.3. Gorąco polecam!
 • avatar

  AlphaAnimator

  |11 dni temu
  momentami spoko i w sumie mój ulubiony z tej serii
 • avatar

  dx87

  |11 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 37m.

Za duży na bajki 2 Obsada

Spis treści

Sekrety z planu filmowego Za duży na bajki 2

Kulisy powstawania filmu Za duży na bajki 2 kryją w sobie wiele ciekawostek i zabawnych historii. Ekipa zdjęciowa miała okazję pracować w malowniczych lokacjach górskich, co z pewnością wpłynęło na atmosferę na planie. Według doniesień, między niektórymi aktorami doszło do prawdziwych akcji komicznych, które można będzie zobaczyć w filmie.

Reżyser zdradził, że niezwykłą przygodą było kręcenie jednej ze scen wysokogórskich, podczas której aktorzy musieli zmierzyć się z kapryśną pogodą i silnymi podmuchami wiatru. Pomimo trudności, udało się zrealizować tę sekwencję, co z pewnością doda realizmu całej produkcji.

Image Za duży na bajki 2 film online

Gdzie obejrzeć cały film Za duży na bajki 2 2024 za darmo?

Fani serii Za duży na bajki z niecierpliwością wyczekują premiery kontynuacji tej zabawnej komedii rodzinnej. Cały film Za duży na bajki 2 będzie można legalnie obejrzeć na popularnych platformach streamingowych, takich jak Netflix, Player.pl czy primevod.film. Są to doskonałe opcje dla tych, którzy chcą poznać dalsze losy Waldka, Staszka i Delfiny bez wychodzenia z domu.

Należy jednak pamiętać, że niektóre serwisy mogą pobierać opłaty za wyświetlanie filmów. Alternatywą dla tych, którzy wolą zobaczyć Za duży na bajki 2 za darmo, będzie poczekanie na emisję w telewizji. Warto śledzić programy kin, gdyż istnieje możliwość, że film pojawi się również na dużym ekranie.

Zabawne sytuacje na planie

 • Podczas kręcenia scen w górach doszło do kilku komicznych sytuacji z udziałem zwierząt, które nieoczekiwanie pojawiły się na planie.
 • Jedną z największych przygód było kręcenie ujęć w warunkach ekstremalnie niskich temperatur, co wymagało od aktorów ogromnej wytrwałości.
 • Ekipa była zaskoczona naturalnym talentem aktorskim niektórych dziecięcych aktorów, którzy potrafili w pełni wczuć się w swoje role.

Główne postacie i aktorzy w produkcji

W filmie Za duży na bajki 2 ponownie zobaczymy znanych z poprzedniej części bohaterów, w które wcielili się utalentowani aktorzy. Waldek, chłopiec pełen pomysłów i energii, powróci w tej roli, podobnie jak jego lojalny przyjaciel Staszek. Delfina, kreatywna nastolatka, również będzie kontynuować swoje wątki fabularne.

Oprócz powracających postaci, w sequelu pojawią się nowe twarze, które z pewnością wniosą świeżość do całej opowieści. Jednym z kluczowych debiutantów będzie aktor wcielający się w rolę ojca Waldka, którego chłopiec będzie poszukiwać podczas swych letnich przygód.

Dlaczego warto obejrzeć tę komedię w 2024 roku?

Za duży na bajki 2 to kontynuacja lubianej serii komediowej, która tym razem zabierze widzów w podróż pełną przygód w malowniczych Tatrach. Film obfituje w zabawne sytuacje i ciepły humor, dzięki czemu doskonale nadaje się na rodzinny seans. Fani poprzednich części z pewnością odnajdą w sequelu wszystko, co pokochali w oryginalnej serii - nieskrępowaną radość, wartką akcję i mnóstwo gagów.

Jednak Za duży na bajki 2 online to nie tylko powrót ukochanych bohaterów. Wprowadzenie nowych postaci i wątków fabularnych wniesie świeżość do opowieści, sprawiając, że film będzie równie atrakcyjny dla nowych widzów. Zrealizowany z rozmachem i dbałością o detale, Za duży na bajki 2 z lektorem pl stanie się doskonałą okazją do spędzenia czasu w gronie bliskich przy dobrej rozrywce.

Image Za duży na bajki 2 2024

Kulisy realizacji filmowej powstawania sequela

Zdjęcia do Za duży na bajki 2 były prawdziwym wyzwaniem logistycznym dla całej ekipy filmowej. Oprócz pracy w mieście, twórcy musieli zmierzyć się z trudnymi warunkami atmosferycznymi podczas realizacji scen w Tatrach. Mimo przeciwności losu, ekipa wykazała się ogromną determinacją i zaangażowaniem, aby stworzyć niezapomniane widowisko.

Reżyser zdradził, że jedną z najtrudniejszych scen było kręcenie sekwencji akcji z udziałem dzieci. Młodzi aktorzy musieli wykazać się dużą odpowiedzialnością i profesjonalizmem, co z pewnością przyczyniło się do ich rozwoju artystycznego. Twórcy Za duży na bajki 2 z napisami pl podkreślają, że cały proces produkcji był niezwykłą przygodą, pełną wyzwań, ale również radości i satysfakcji.

Wątki, które pozostaną nierozwiązane

 • Losy ojca Waldka i jego motywacje pozostaną tajemnicą do końca filmu, otwierając furtkę dla potencjalnej trzeciej części.
 • Historia relacji między Delfiną a jej nowym chłopakiem będzie ledwie muśnięta, zostawiając pole do rozwoju tego wątku w przyszłości.
 • Niektóre z przygód bohaterów w górach pozostawią widzów z pytaniami dotyczącymi ich dalszych losów.

Nierozwiązane wątki w Za duży na bajki 2

Choć Za duży na bajki 2 po polsku stanowi satysfakcjonującą całość, twórcy zostawili kilka nierozwiązanych wątków, które z pewnością zaintrygują widzów. Jednym z nich jest historia ojca Waldka, którego chłopiec tak desperacko szukał. Chociaż finał przyniesie pewne odpowiedzi, wiele kwestii pozostanie niewytłumaczonych, budząc ciekawość co do motywacji tego bohatera.

Innym niedomkniętym wątkiem będzie relacja Delfiny z jej nowym chłopakiem. Ten związek zostanie ledwie muśnięty w filmie, otwierając drogę do dalszego rozwoju tej historii w potencjalnej kontynuacji serii. Ponadto, niektóre z ekscytujących przygód bohaterów w górskich sceneriach pozostawią widzów z pytaniami, co wydarzyło się później. Twórcy celowo zostawili pewne niewyjaśnione kwestie, aby zachęcić fanów do wypatrywania kolejnych części tej lubianej serii komediowej.

Podobne filmy do Za duży na bajki 2

Zbigniew Wójcicki

Zbigniew Wójcicki

Witajcie w światku filmowej magii! Jestem twórcą tego zacnego portalu, miejscem, gdzie marzenia stają się rzeczywistością poprzez ekran. Moje pasje splatają się tutaj w sieć recenzji, dyskusji i odkryć kinowych. Tutaj każdy film staje się opowieścią, a każdy serial – podróżą przez emocje i nieznane światy. Przekuwam moją fascynację w słowa, oddając wam klucze do magicznego świata kina. W moich tekstach kryje się nie tylko refleksja, ale i przygoda. Witajcie w kinowym królestwie, gdzie światła reflektorów rozświetlają najskrytsze zakamarki wyobraźni!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 12

Udostępnij